Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 21, 2019

Вбивство Павла Шеремета: версії слідства

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

Вбивство Павла Шеремета: версії слідства

0721_Шеремет

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандит в ефірі телеканалу «112 Україна» сказав, що їх є шість. Однак оголосив лише чотири – професійна діяльність, неприязнь у стосунках з іншими людьми чи особисті мотиви, російський слід (дестабілізація ситуації) і замах на головного редактора «Української правди» Олену Притулу, адже вбивці заклали вибухівку в її автомобіль. Ще дві версії, вочевидь, є таємницею слідства і тому не названі. Нагадаємо, що журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня, коли невідомі особи підірвали разом з ним машину.

«Слідство також прислухається до версії нардепа Сергія Висоцького, який припустив, що вбивство Шеремета може стати початком спецоперації проти держбезпеки України», – цитують 21 липня інформагенції слова Юрія Тандита. Фактично, цей варіант мало відрізняється від першого, в наведеному вище переліку. Хіба що з тим уточненням, що метод вбивства винятково зухвалий. Скоєно його вранці в центральній частині міста. Сергій Висоцький, як журналіст за фахом, найімовірніше, передбачає гучну пропагандистську кампанію, що матиме на меті дискредитувати владу та силові структури й залякати громадян України.

У четвер, 21 липня також стало відомо, що американське Федеральне бюро розслідувань (ФБР) вже почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства Павла Шеремета.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...