Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Вбивство Бориса Нємцова оголосили розслідуваним

Автор:

|

Червень 20, 2016

|

Рубрика:

Вбивство Бориса Нємцова оголосили розслідуваним

nemcov-2

Представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін 20 червня повідомив журналістам, що розслідування стосовно п’ятьох фігурантів справи про вбивство опозиційного політика Бориса Нємцова завершене. Матеріали вже скеровано для затвердження обвинувального висновку. Далі справу передадуть до суду для розгляду по суті.

За словами пана Маркіна, зібрані докази підтверджують корисливий мотив вбивства політика. Виконавцям запропонували винагороду в розмірі не менше 15 мільйонів рублів. Учасники угруповання почали підготовку до злочину ще у вересні 2014 року, що виключає версію про вбивство через підтримку Нємцовим карикатури на пророка Мухаммеда, яку французький журнал Charlie Hebdo надрукував в січні 2015 року.

Але ще триває розслідування справи щодо замовника і організатора вбивства Руслана Мухудінова, який з листопада 2015 року оголошений у міжнародний розшук.

Борис Нємцов був щирим другом України. У 1990-х роках перебував на високих посадах в Росії, а в 2000-х перейшов в опозицію. У ніч на 28 лютого 2015 року його застрелили у центрі Москви.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...