Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Вболівальники з Росії агресивні, як і їхня влада

Автор:

|

Червень 12, 2016

|

Рубрика:

Вболівальники з Росії агресивні, як і їхня влада

фуцик

У неділю, 12 червня, Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) відкрив дисциплінарне слухання щодо Російського футбольного союзу (РФС) за підсумками матчу чемпіонату Європи Англія – Росія. Російським уболівальникам ставлять у вину організацію заворушень, расистську поведінку і використання піротехніки.

Рішення щодо майбутнього покарання, повідомляється на офіційному сайті УЄФА, буде винесено протягом декількох днів, як тільки РФС зможе надати письмові заяви та свідчення. При цьому УЄФА визнає, що на стадіоні, де відбувався матч, є проблеми з поділом секторів вболівальників, і надалі вживатиме необхідних заходів для залучення на стадіони більшого числа співробітників безпеки і більш тісної співпраці з місцевою владою.

Після матчу кілька десятків російських уболівальників прорвалися на трибуни, де перебували англійські фанати, і спробували зірвати англійські прапори. Вони також закидали британців різними предметами. Очевидці також повідомляють про те, що на трибунах був запалений фаєр. Бійку вдалося перервана лише після втручання стюардів. В суботу перед матчем також відбулися масові бійки між прихильниками збірних Англії та Росії, постраждали три десятки осіб, двоє отримали серйозні травми.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...