Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Важлива угода, якої досі нема

Автор:

|

Жовтень 06, 2016

|

Рубрика:

Важлива угода, якої досі нема

06_1006-1

У четвер, 6 жовтня, розпочав роботу черговий Київський міжнародний економічний форум. На цю подію оперативно відреагувала турецька інформаційна агенція «Анадолу». Вона звернулася до теми угоди про створення Зони вільної торгівлі між Туреччиною і Україною. Глава Турецько-Української ділової ради Рушен Четін на цьому форумі заявив: «Підписавши цю угоду, ми зробимо велику справу. Товарообіг між двома країнами зросте в кілька разів і досягне бажаного рівня». І додав, що нині він залишається на низькому рівні, незважаючи на добрі відносини двох країн і багаторічні зусилля у справі збільшення обсягу торгівлі та інвестицій. Зокрема, за його словами, приватний сектор Туреччини робить для цього все можливе.

Глава Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах також вважає, що Туреччина і Україна повинні підписати угоду про Зону вільної торгівлі. А для якнайшвидшої підготовки її тексту ведуться перемовини на рівні міністерств фінансів та закордонних справ.

А наразі, в межах форуму, було підписано угоду про співпрацю між Радою із зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини (DEIK) і Українським союзом промисловців і підприємців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply