Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Важлива місія закордонного українства

Автор:

|

Листопад 01, 2016

|

Рубрика:

Важлива місія закордонного українства

1101___07-1

1 листопада Петро Порошенко зустрівся з Президентом Світового конгресу українців (СКУ) Євгеном Чолієм.  Президент України наголосив на значенні взаємодії і координації зусиль української діаспори для підтримки національних інтересів, поінформував про ситуацію на Донбасі і в Криму, а також про впровадження системи електронного декларування.

Глава держави відзначив важливість підтримки з боку закордонного українства також у питаннях надання Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України та ратифікації Угоди про асоціацією між Україною та ЄС. При цьому Петро Порошенко наголосив: «Українці по праву заслужили і перше, і друге. Ми це доводимо кожен день на двох фронтах – на Донбасі і на фронті реформ». Що ж стосується боротьби з корупцією, то тут точку неповернення пройдено.

Євген Чолій запевнив співрозмовника, що СКУ та усе закордонне українство і надалі надаватиме незмінну підтримку Україні у відновленні суверенітету та територіальної цілісності держави, включно з Кримом, у боротьбі з агресією Росії, а також у справі реформ, які вже принесли вагомі результати.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply