Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Важлива інформація про трагедію у Княжичах

Автор:

|

Грудень 07, 2016

|

Рубрика:

Важлива інформація про трагедію у Княжичах

1207___02-002

Нагадаємо, що у ніч на 4  грудня у цьому селі на Київщині під час спецоперації загинули п’ятеро правоохоронців. Через некоординованість дій виникла стрілянина між двома підрозділами різних служб. Інтернет-газета «Українська правда» 7 грудня цитує уривки з розповіді працівника поліції, який бачив усе на власні очі. Видання посилається на відео матеріал, оприлюднений на currenttime.tv.

Водій екіпажу Державної служби охорони твердить, що вони прибули у Княжичі до будинку, в якому спрацювала сигналізація. По слідах наздогнали двох чоловіків. Поцікавилися, хто вони, на що один відповів: «Яка різниця хто я такий». Як знаємо уже зараз, це були два розвідники з поліції, які чатували за грабіжниками. Ймовірно, усе могло скластися інакше, якби вони назвали себе. У затриманого виявили водійські права та  перепустку у шпиталь Міністерства внутрішніх справ. Службове посвідчення у розповіді не згадане.

Підозрілого чоловіка посадили в машину. І ледь не одразу прибув спеціальний підрозділ поліції, названий Корпусом Оперативно-Раптової Дії (КОРД). Далі – пряма мова: «Я не знаю, ми не встигли нічого сказати. Вони вискочили, три секунди, і почали стріляти. Я вже думав, вони побачать, хто ми, і розберемося, а тут відразу стрілянина і все, ледве встиг втекти. Першими стріляли працівники КОРДа, першими стріляли 100%».

Згодом працівників держохорони поклали на землю і перевірили документи. Отут і почулося: «Боже, що ми наробили? Ми полісменів розстріляли!».

Сподіваємося ця розповідь допоможе у розслідуванні трагедії, яке зараз проводить прокуратура.

Світлина з сайту 112.ua.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...