Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 16, 2019

Ватажок так званої «ЛНР» у відставку втік

Автор:

|

Листопад 24, 2017

|

Рубрика:

Ватажок так званої «ЛНР» у відставку втік

Хоча «Луганський інформаційний центр» цей факт приховує. На його сайті ввечері 24 листопада оголошено, що очільник самопроголошеної «Луганської народної республіки» Ігор Плотницький у відставку подав. Це при тому, що спершу запевняв, начебто цілковито контролює ситуації, а згодом звилися відеокадри, на яких він дефілює у Москві в аеропорту.

Як ми вже повідомляли, 21 листопада ву Луганську спалахнув конфлікт на верхньому поверсі сепаратистської влади. Ігор Плотницький заявив, що відправляє у відставку «міністра внутрішніх справ» Ігоря Корнета. Але той відмовився залишати посаду. У місті з’явилися озброєні люди і панцерна техніка. Врешті 23 листопада надійшла інформація, що Ігор Плотницький втік до Росії. А тепер кажуть, що у відставку.

Повідомив про вакансію і одразу ж її заповнив ще один так званий – «глава міністерства держбезпеки (МДБ)» фейкової «республіки» Леонід Пасічник. Сказав, що виконуватиме ці обов’язки до якихось «виборів». Насправді ж вибір у терористів не такий уже й великий…

У Кремлі наразі ще не коментували ситуацію у Луганську.

Світлина AFP: Ігор Плотницький.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...