Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

«Варта» їде служити на Донбас

Автор:

|

Грудень 28, 2017

|

Рубрика:

«Варта» їде служити на Донбас

28 грудня Національна гвардія та Міністерство оборони України на півроку раніше запланованого терміну отримали чергову партію панцерних машин «Варта». І їх відразу відправлять у зону бойових дій.

Про це розповів директор конструкторсько-виробничого підприємства «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма. Він зазначив, що попередню партію таких автомобілів експлуатують вже понад півроку. Чимало з них мають пробіг від 15 до 30 тисяч кілометрів, що для панцерників є поважним «стажем роботи». Ця машина важлива для військових, бо здатна захистити екіпаж від вибуху на міні потужністю 6 кілограмів у тротиловому еквіваленті, як під колесом, так під днищем.

Якщо порівнювати ці автомобілі за якістю і ціною з іноземними виробниками, то за якістю «Варта» значно краща. А за ціною вона мінімум у два рази дешевша, ніж іноземні зразки.

Директор підприємства нагадав, що «Українська Бронетехніка» спільно з Нацгвардією розробила новий вид бронеавтомобіля. Це «Варта-Новатор», який буде використовуватися для спецпідрозділів Нацгвардії. Минулого тижня він успішно пройшов демонстраційні випробування.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply