Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 29, 2020

Вагомий крок до остаточної перемоги

Автор:

|

Червень 02, 2017

|

Рубрика:

Вагомий крок до остаточної перемоги

Підрозділи 93-ї окремої гвардійської механізованої Харківської бригади, що виконують бойові завдання на Луганському напрямку здійснення антитерористичної операції (АТО), 2 червня повідомили через Facebook про своє успішне просування вперед. Сам цей процес аж ніяк не був одномоментним. Але до повного завершення операції належало тримати її у таємниці.

Спершу були кілька місяців повсякденної праці розвідників. Вони вивчали місцевість та поведінку ворога, маршрути руху його диверсійно-розвідувальних груп, особливості мінування території. І лише після підготовчих заходів та розмінування механізовані підрозділи вийшли вперед, просунулися приблизно на 1,5 км у «сіру» зону і скоротили подекуди відстань від позицій ворога до 200 метрів. Тепер,  коли вдалося закріпитися на нових позиціях і облаштувати опорні та спостережні пункти, можна розповісти про цей черговий крок до остаточної перемоги.

Таким чином відносно вирівняно лінію фронту й зайнято панівні висоти, з яких можна успішно контролювати дії супротивника. Взята під контроль 93-ю ОМБр територія за Мінськими угодами повинна була бути передана Україні. Тепер українські бійці її зайняли. Так що все, як і було домовлено!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply