Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

В українсько-польських стосунках нові ускладнення

Автор:

|

Липень 13, 2016

|

Рубрика:

В українсько-польських стосунках нові ускладнення

Pol

Складається враження, що якась третя сила намагається убити клин напруженості між двома сусідніми державами і народами. Судячи з того, наскільки колючими виявився для Москви підсумки Варшавського саміту НАТО, можна не сумніватися, кому це вигідно. Тому тим паче треба зупинитися. Однак…

У середу, 13 липня активісти одеського «Автомайдану» заблокували готель «Geneva» на Тінистій вулиці. А все тому, що там зупинилася делегація з Польщі, яка прибула на запрошення народного депутата від «Опозиційного блоку» Миколи Скорика. Про це вже повідомили польські засоби масової інформації. Адже у тім числі не можуть вийти з готелю й двоє польських сенаторів від партії Громадянська платформа – Єжи Вцісла з Ельблонґа та Ян Рулєвський з Бидґощі.

Ось як інформував своїх читачів Марек Новосад з «Радіо Ґданськ»:

«Парламентарі навіть не намагаються вийти з готелю – вони не хочуть провокацій. Тим часом, поліція стежить за тим, щоб представники «Автомайдану» не заходили до готелю. Польські політики хотіли зустрітися з представницями Ради матерів жертв 2 травня 2014 року. Попередня зустріч представниць ради з парламентаріями з Італії також була заблокована».

Нагадаємо, що 2 травня 2014 року в Одесі внаслідок масових сутичок загинуло 48 людей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...