Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

В Україні знову багато піратів

Автор:

|

Березень 04, 2017

|

Рубрика:

В Україні знову багато піратів

Такий висновок зробили у Міжнародному альянсі інтелектуальної власності (МАІВ), який вніс нашу державу в Priority Watch List 2017. Це перелік країн, де авторські права порушують найчастіше. Окрім України, там перебувають Китай, Чилі, Індія, Мексика, Росія, Тайвань та В’єтнам. Зазначається, що українське піратство серйозно шкодить економіці Сполучених Штатів. Про це 4 березня повідомляє «Еспресо».

Ситуацію прокоментував відомий медіа-юрист Юрій Крайняк. За його словами, проблема актуальна упродовж усього часу існування такого рейтингу. Водночас у звіті відзначили – зміни на краще передбачалися проектом Закону про держпідтримку кінематографу, який заветував Президент. У МАІВ переконані, що Верховна Рада повинна ухвалити цей документ.

Окрім цього, у звіті порекомендували уряду США скасувати преференції, що діють для українських товарів під час перетину кордону. Як зазначив медіа-юрист, в разі цього Україна втратить десятки, а можливо й сотні мільйонів доларів.

Зазначимо, МАІВ заснована ще в 1984 році. До альянсу входить сім торгових асоціацій, кожна з яких представляє значний сегмент авторсько-правової спільноти США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...