Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

В Україні заарештовано розшукуваних Інтерполом

Автор:

|

Листопад 18, 2017

|

Рубрика:

В Україні заарештовано розшукуваних Інтерполом

Оперативники Служби безпеки України (СБУ) затримали двох російських громадян, які були оголошені у міжнародний розшук. Інформація про ці факти оприлюднена на офіційному сайті відомства у суботу, 18 листопада.

У Києві затримано уродженця Чечні, що розшукувався по лінії Інтерполу у справі про вбивство головного редактора російського видання журналу Forbes громадянина США Пола Хлєбнікова і (як сказано у повідомленні) «заступника голови – керівника апарату Уряду Чеченської Республіки у 2001-2003 роках». Найімовірніше щодо другого злочину йдеться про Якова Сергуніна. Він був розстріляний у 2004 році у центрі Москви і прокуратура пов’язувала його загибель із справою Пола Хлєбнікова, якого убили у Москві в липні того ж року. Останнім часом затриманий входив до складу організованого злочинного угруповання, яке в Україні займалася вимаганням грошей у приватних підприємців.

На Полтавщині силами СБУ затримано ще одного оголошеного у міжнародний розшук росіянина. Це уродженець міста Грозного, засуджений за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів у складі організованої групи в країнах Євросоюзу, тривалий час переховувався.

Імена обох на названо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...