Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

В Україні визначилися з учасником «Євробачення»

Автор:

|

Лютий 26, 2017

|

Рубрика:

В Україні визначилися з учасником «Євробачення»

Сталося це пізно ввечері у суботу, тому лише сьогодні, 26 лютого, в інтернет-просторі розгорнулося жваве обговорення безкомпромісної боротьби за право представити Україну в Україні. Адже саме у нас відбудеться черговий пісенний конкурс «Євробачення-2017» завдяки минулорічній перемозі незрівнянної Джамали.

У фіналі національного відбору боротьба митців точилася з насправді спортивним завзяттям. І буквально до останньої хвилини зберігалася інтрига. Врешті переміг зароджений у Полтаві гурт «O.Torvald». Він здобув 10 балів з 12 можливих – по 5 від глядачів та суддів. Стільки ж набрала і співачка TAYANNA, якій судді дали «шістку», що є найвищою оцінкою. Однак дівчина поступилася першим місцем через те, що мала гіршу оцінку від глядачів – 4 бали. А найбільші симпатії публіки викликав юний MELOVIN. Однак через суворість суддів він у підсумку став третім.

Окрім названих, у фіналі змагалися також група «Сальто Назад» та виконавці ILLARIA і ROZHDEN. Здебільшого пісні відрізнялися одна від одної за стилем та манерою виконанням. А це ускладнювало ухвалення вердикту для журі. Судді ж наголосили, що у фіналі порівнюватимуть потенційних переможців із їх колегами з інших країн.

Євген Галич, фронтмен переможців, вже пообіцяв дати безкоштовний концерт для усіх, хто захоче їх побачити. І запросив на Поляну поблизу Політехнічного інституту в Києві (КПІ). Окрім цього, за його словами, в групі очікували, що переможе TAYANNA, отож власний успіх став для них шоком. «Тепер залишається тільки шукати гроші», – пожартував лідер гурту.

Нагадаємо, 62-й пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться у Києві. Півфінали призначено на  9 і 11 травня. Фінал – 13 травня. За правилами, представник країни-господаря автоматично потрапляє у фінал.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply