Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

В Україні стрімко зросло виробництво автомобілів

Автор:

|

Травень 16, 2017

|

Рубрика:

В Україні стрімко зросло виробництво автомобілів

І, як повідомляють українські електронні ЗМІ 16 травня з посиланням на «Укравтопром»,  цифри цього зростання вагомі. За перші чотири місяці 2017 року виготовлено 2064 автомобілі, що на 91,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

А у квітні 2017 року на українських підприємствах вдалося скласти 621 одиницю транспорту, що на 107,7 % більше, ніж аналогічний результат торік. У загальному обсязі автомобільного виробництва левову частку становили легковики, яких випущено 570 штук. І усі вони – виробництва ПрАТ «Єврокар». До того ж, за минулий місяць в Україні створили 51 автобус.

Стосовно автобусів, то їх за перші чотири місяці випущено 220 штук, що приблизно у десять разів (!) перевищує показник відповідного періоду 2016 року. Також зазначається, що у звітному місяці у статистиці виробництва «Укравтопрому» не зареєстровані вантажні автомобілі.

Нагадаємо, що торік для української поліції охорони було закуплено 18 нових автомобілів «ЗАЗ» вітчизняного складання. Їх використовують у Київській області.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...