Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 5, 2020

В Україні розпочинається війна компроматів

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

В Україні розпочинається війна компроматів

Зрозуміло, що пов’язана вона з майбутніми президентськими виборами. У четвер, 5 липня, народний депутат Юлія Тимошенко зробили сенсаційну заяву, яка загалом зводиться до того, що Петро Порошенко вигадав спосіб не проводити вибори у 2019 році.

За словами очільниці партії «Батьківщина», чинний глава держави має намір «ініціювати початок великої війни». З цього приводу він, начебто, розпочав переговорний процес з ватажками самопроголошених республік. «Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче вводити воєнний стан і не проводити вибори у принципі», – наголосила Юлія Тимошенко і запевнила, що не допустить цього.

Відповідь не забарилася. Заява парламентської фракції Партії «Блок Петра Порошенка» розпочинається такими словами: «Поширення Юлією Тимошенко звинувачень на адресу Президента України у, нібито, бажанні розв’язати “велику війну”, є безсовісним застосуванням темників махрової кремлівської пропаганди».

Нагадаємо, що за підсумками недавніх соціологічних досліджень Юлія Тимошенко є лідером електоральних симпатій. Петро Порошенко помітно від неї відстає.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply