Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

В Україні обирають місцеву владу

Автор:

|

Жовтень 30, 2017

|

Рубрика:

В Україні обирають місцеву владу

Вибори проводять не одночасно в усій державі, а поетапно. У понеділок, 30 жовтня українські інтернет-видання розповідають про голосування, що відбулося напередодні у 201 територіальний громаді.

За даними Комітету виборців України (КВУ) суттєвих відхилень від стандартів вільних і демократичних виборів не зафіксовано. Тим часом громадянська мережа «Опора» повідомляє, що активність населення виявилася не надто високою. Голосувати прийшло менше половини виборців (орієнтовно – 48%).

Втім, попри загалом позитивні відгуки про вибори, поліція відкрила 10 кримінальних проваджень, з них 4 – за фактом підкупу виборців. Крім того, зафіксовано по одному факту спричинення легких тілесних ушкоджень і перешкоджання виконанню журналістом професійних обов’язків.

Офіційні результати виборів стануть відомі через кілька днів. Натомість неофіційні помітно різняться між собою. За одними повідомленням перемогу здобули представники Блоку Петра Порошенка, а на іншими беззаперечним лідером стала партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply