Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

В Україні – новий РУХ. З грузинським акцентом

Автор:

|

Листопад 19, 2016

|

Рубрика:

В Україні – новий РУХ. З грузинським акцентом

1119___08-2

Колишній президент Грузії і зовсім недавній губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі на своїй facebook-сторінці повідомив, що 19 листопада зійшлися на зібрання близько сотні представників ініціативних груп з усієї України. Для чого саме, Міхеіл Саакашвілі пояснив так: «Спільно вирішили: ми – РУХ НОВИХ СИЛ. Адже саме слово РУХ – відображає все що ми робимо, воно символ змін, символ перемоги».

Чи означає це створення нової політичної партії, про яку було стільки розмов, наразі не відомо. Невгамовний Міхо лише наголосив, що хоча зустріч проходила під наглядом СБУ, в усіх присутніх було відчуття, що створюється щось нове і дуже важливе і старі політичні клани не зможуть це зупинити.

Отож, ключове слово – «нове». Але з цим можна посперечатися. По-перше, звинувачування на адресу старих кланів є неодмінною складовою риторики усіх політичних сил. У тім числі й самих старих кланів. По-друге – здивування викликає назва «РУХ». Невже грузин, який не так давно отримав українське громадянство, замислив такий собі політичний рімейк колишнього Народного Руху? Схоже на те, тому що пан Саакашвілі анонсував скликання відкритої Ради, на яку запрошує активістів і союзників. Так от зустріч назначено на 27 листопада о 13.00  біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Хіба не є це натяком на символічність?

Світлина з cebook-сторінки Міхеіла Саакашвілі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply