Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

В Україні назріває політичний скандал

Автор:

|

Грудень 06, 2016

|

Рубрика:

В Україні назріває політичний скандал

1206___04-2

Інформаційні агенції України повідомляють про заяву, яку виголосив з трибуни Верховної Ради лідер парламентської фракції «Народного фронту» Максим Бурбак. Озвучено вимогу до Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури розслідувати недавні заяви народного депутата Олександра Онищенка та назвати замовника цькування Арсенія Яценюка.

Як ми вже повідомляли, Олександр Онищенко, якого хотіли позбавити депутатської недоторканості, утік з України за кордон. І звідти оголосив, що має аудіо записи, які підтверджують факти скуповування голосів депутатів на замовлення команди чинного Президента України. А тут ще й британська газета The Independent опублікувала одкровення нардепа-втікача з конкретними цифрами та подіями. Наприклад, про $30 млн, які витрачено на організацію протестів та оплату публікацій у пресі з метою максимально опустити рейтинг Арсенія Яценюка, який є очільником партії «Народний фронт».

У тексті заяви фракції є таки суворі слова як «державний злочин», «мафія», «змова», а також міститься вимога розслідували всі факти, викладені у The Independent і назвати імена замовників та виконавців кампанії дискредитації. Очевидно, що депутати від партії екс-премєра наполегливо домагатимуться свого і зупинити їх буде вкрай складно. Адже спікер Верховної Ради Андрій Парубій теж є висуванцем «Народного Фронту».

About Author

news

  • Cvoboda

    Действующий депутат Верховной Рады рассказал о коррупции в украинской политике. Игорь Скосарь признался: в 2012 году он купил проходное место (58-е) в избирательном списке за 6 миллионов долларов. О продаже депутатства Скосарь договаривался с Арсением Яценюком, Александром Турчиновым и Николаем Мартыненко. Об этом депутат он сказал в интервью изданию ZIK.

    Более того, по словам нардепа, в нынешний состав парламента через список Яценюка-Турчинова таким же образом — купив место — попали более 15 депутатов. Цена «билета» в разных случаях отличается, и иногда сумма переваливала за $6 млн. Таким образом, примерный «доход» лидеров партии тогда составил не менее 90 млн долларов.

Loading...