Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

В Росії банкомат допоміг безробітному

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

В Росії банкомат допоміг безробітному

1110___07-1

Казус трапився у Москві. Пересічний чоловік вирішив зняти кошти із банкомату. Замість вказаних 4 тисяч рублів система видала в 5 раз більше – 20 тисяч. Скориставшись такою «допомогою», чоловік зумів зняти з банкомату близько півмільйона російських рублів. Це приблизно 8 тисяч доларів, повідомляє ВВС. Чи в банкоматі закінчились гроші, чи чоловікові вистачило коштів – не повідомляється.

У зв’язку з дивною ситуацією представник банку, з чийого банкомату забрали кошти, звернувся в поліцію. Виявилось – стався системний збій. І невідомий громадянин жодним чином банкомат не ламав. Однак пошуки підозрюваного відбувались та завершились успішно – чоловіка затримали. Як виявилось, це безробітний мешканець Білгородської області, який приїхав до Москви. На сьогодні його відпустили під підписку про невиїзд. Через зняття готівки правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею «крадіжка». Неочікувана щедрість банкомата може обійтися 6-ма роками позбавлення волі.

Зазначимо, місячна допомога по безробіттю в Росії становить від 850 до 4900 рублів. За даними федеральної служби державного відомства РФ, станом на вересень 2016 року в Росії налічувалося 4 мільйони безробітних. Це 5,2 відсотка економічно активного населення. Новішої інформації поки що немає.

Світлини: БрянскToday.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply