Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 20, 2019

В окупованому Криму новий спалах арештів

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

В окупованому Криму новий спалах арештів

По нього розповідає 30 березня сайт «Крим.Реаліі». Цього разу в Сімферополі затримано групу активістів кримськотатарського народу, а також відомого журналіста ресурсу Аrticle20 Тараса Ібрагімова. Першоджерелом інформації називають адвоката Едема Семедляєва.

Серед тих, кого силовики окупантів забрали в будівлю Центру з протидії екстремізму (так званий «Центр Е») був і активіст Осман Аріфмеметов. Оджнак згодом він вийшов звідти і повідомив через соціальнеі мережі: «Нас завели кудись в підвал. Через те, що я постійно консультувався з юристом, захисником своїм по телефону, їх це дратувало, можливо це послужило приводом, щоб від мене швидше позбутися і відпустити. Решта досі перебувають там».

Напередодні, 29 березня, в Сімферополі під будівлею Верховного суду Криму був затриманий активіст Бєлял Адилов. Є інформація, що його звинувачують за ознаками статті про «застосування насильства або погрози щодо представника влади». Адвокат затриманого Едем Семедляєв повідомив, що судове засідання щодо обрання запобіжного заходу відбудеться сьогодні, 30 березня.

Світлина: журналіст Тарас Ібрагімов.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...