Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

В Маріуполі добровольця підозрюють у вбивстві

Автор:

|

Лютий 27, 2017

|

Рубрика:

В Маріуполі добровольця підозрюють у вбивстві

Жовтневий районних суд міста взяв під варту до 19 квітня білоруса Ігоря Клевка, який воював в Артемівську, Попасній, Лисичанську, Іловайську та Пісках в складі батальйону «Донбас». Бійця підозрюють у викраденні та навмисному вбивстві. Про це повідомляє 27 лютого «Українська правда» з посиланням на білоруський сайт «Радіо Свобода».

Згідно з даними слідства, Ігор Клевко ще в 2014 році отримав замовлення від невстановленої особи на викрадення та вбивство мешканця одного з селищ поблизу Маріуполя. Людину позбавили життя 2 листопада того ж року, зробив це сам підозрюваний – жертву зв’язали та розстріляли із автомата Калашникова, після чого закопали.

Ігор Клевко зазначив, що обставини злочину, можливо, й правдиві. Та він не здійснював самого вбивства. Окрім цього, просив не поміщати його під арешт через стан здоров’я, бо потребує курсу лікування. Однак, зважаючи на обставини злочину, йому відмовили. Суд мотивував це відсутністю тісних соціальних зв’язків затриманого в Україні та можливістю сховатися від органів досудового розслідування.

Додамо, під час бойових дій в Пісках Ігор Клевко тримав мінно-вибухове множинне осколкове поранення м’яких тканин обличчя, лівої гомілки, вогнепальний осколковий перелом лівої великої гомілкової кістки, вогнепальний перелом лівої малої гомілкової кістки.

Після участі в добровольчих батальйонах боєць почав служити в Збройних Силах України за контрактом. Ігор Клевко народився у Білорусі, де має громадянство. Окрім цього, отримав статус біженця в Чехії.

Світлини: svaboda.ru RFE/RL.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...