Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

В Криму відкрили пам’ятник «зеленим чоловічкам»

Автор:

|

Червень 11, 2016

|

Рубрика:

В Криму відкрили пам’ятник «зеленим чоловічкам»

окупант-1

Цікаво, а що є головною рисою російської пропагандистської машини – цинізм чи таки хвора психіка? Бо хіба могло прийти в голову людям із здоровим глуздом відкрити на окупованій території так званий пам’ятник (подаємо російську назву) «вежливым людям». І все ж такий акт відбувся 11 червня у Сімферополі. Скульптурна група складається з трьох фігур. Проти кота і дівчинки нема жодних заперечень. Але основним персонажем бовваніє російський спецпризначенець у повному екіпіруванні і без видимих розпізнавальних знаків. Тобто, отой самий «зелений чоловічок», якими путінський режим наводнив півострів ще до введення окупаційних військ. І це їх нині називали «ввічливими людьми»!

А тепер про цинізм. Російська агенція ТАСС пише про отой потворний витвір, що він «відкритий в суботу на честь військовослужбовців, які знаходилися в Криму в період підготовки референдуму про самовизначення півострова в березні 2014 року». І ось тут вилізло шило з мішка. Адже Москва всіляко заперечувала присутність своїх військовослужбовців у Криму, а тепер ставить їм фігуру! От і призналися в колишній брехні!

Правда, ТАСС відверто прибріхувати щодо масовості заходу не наважився. Обійшлися обтічним формулюванням «зібралися сотні кримчан». Тобто, окрім зівак, нікого не було. Ось вам і рівень популярності окупаційної влади поміж місцевого населення!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...