Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

В Ізраїлі хвилюються, а в Україні – спокій

Автор:

|

Грудень 26, 2016

|

Рубрика:

В Ізраїлі хвилюються, а в Україні – спокій

1226___04-1

Інтернет-ресури, включно з найбільш відвідуваними світовими, жваво обговорюють можливі варіанти розвитку (а правильне – згортання) офіційних стосунків Ізраїлю з державами, чиї делегації у Раді Безпеки ООН підтримали резолюцію щодо незаконних ізраїльських поселень на території Палестини. Зокрема повідомляється, що прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу розпорядився звести до мінімуму робочі контакти з високопосадовцями 12 країн. До їх числа потрапила й Україна. За неофіційною інформацією, очільник уряду начебто сказав: «У наступний період подорожуйте менше до країн, які голосували проти нас». Він уже розмовляв з групою послів цих держав, при цьому один з них наголосив у розмові з журналістами на факті незвичної практики виклику дипломатів у вихідний день.

У Держдепартаменті США підтвердили й виклик свого посла, хоча делегація Сполучених Штатів утрималася при голосуванні. Зустріч відбулася у неділю ввечері, а тривала аж 40 хвилин. Про що говорили – наразі невідомо.

Міністерство закордонних справ України на це загострення стосунків відреагувало спокійно. В оприлюдненій на сайті відомства заяві сказано, що позиція у цьому голосуванні визначена послідовним курсом на дотримання норм міжнародного права всіма його суб’єктами. Є там і такі слова: «Впевнені, що активна й емоційна внутрішньополітична дискусія в Ізраїлі не завадить традиційно дружнім українсько-ізраїльським відносинам, що засновані на взаємній повазі та спільності інтересів». Але чи є така впевненість в Ізраїлі?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...