Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

В італійської столиці нове обличчя. Жіноче!

Автор:

|

Червень 20, 2016

|

Рубрика:

В італійської столиці нове обличчя. Жіноче!

Рим-фото

20 червня стали відомими підсумки виборів мера Риму, що відбулися напередодні. Впевнену перемогу тут здобула кандидатка від опозиційного «Руху п’яти зірок» 37-річна Вірджинія Раджі. Вона отримала трохи більше 67 відсотків голосів. І її суперник від правлячої Демократичної партії Роберто Джакетті, якого підтримував прем’єр-міністр країни Маттео Ренці, вже визнав свою поразку.

Новообрана очільниця столиці не має значного політичного досвіду. Якийсь час була волонтером у муніципальних собачих притулках, з 2007 року працювала в Римському університеті “Форо Італіко”. Її кар’єра змінилася після вступу до «Руху п’яти зірок». У березні 2011 року Вірджинію вперше обрали в комунальну раду Риму, а в 2013-му – вдруге.

«Рух п’яти зірок» заснований порівняно недавно (у 2009 році) популярним коміком і блогером Беппе Грілло в якості альтернативи традиційним партія. Як бачимо комік зумів створити дещо дуже серйозне. Найімовірніше тому, що кредо його політичної сили – чесність, безкорисливість, боротьба з корупцією.

Муніципальні вибори минулої неділі відбулися в усіх італійських містах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...