Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 15, 2019

В іноземця відібрали мандат нардепа

Автор:

|

Травень 16, 2017

|

Рубрика:

В іноземця відібрали мандат нардепа

У вівторок, 16 травня, Верховна Рада прийняла постанову про дострокове припинення повноважень народного депутата Андрія Артеменка. Як відомо, нещодавно він був позбавлений українського громадянства. Тому сьогоднішня ухвала, за яку проголосувало 244 народних обранці, ж цілком логічною. Не може бути іноземець народним депутатом України. До Верховної Ради він пройшов за списком Радикальної партії Олега Ляшка.

Нардеп, тепер уже колишній, про якого донедавна мало хто чув, 19 лютого цього року став не просто відомим, а скандально свідомим. Цього дня газета «The New York Times» вмістила статтю, в якій повідомлялися, що Андрій Артеменко передав тодішньому раднику президента США Майклу Флінну проект так званого плану нормалізації відносин між Україною і Росією. У ньому містилася пропозиція віддати Крим в оренду окупантам.

Згодом стало відомо, що ініціатор такого оригінального методу вирішення кримської проблеми є ще й громадянином Канади. Після цього Андрій Артеменко запропонував легалізувати подвійне громадянство в Україні. Однак 29 квітня президентським указом було припинено його українське громадянство. А тепер, окрім паспорта, він ще й втратив депутатський мандат.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...