Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

В Англії готуватимуть мисливців за хакерами

Автор:

|

Лютий 11, 2017

|

Рубрика:

В Англії готуватимуть мисливців за хакерами

Про це 11 лютого повідомляє сайт «ВВС». Уроки кібербезпеки запроваджують з метою  знайти підлітків, що виявляють нахили саме до цієї галузі діяльності. А далі навчити їх методиці захисту від хакерських атак. Для початку планується запросити до участі у програмі близько шести тисяч школярів віком від 14 років. Вони будуть навчатися чотири години на тиждень, починаючи з вересня. Ця пропозиція стосується лише тих, хто виявить бажання. Уроки не вводять до обов’язкової для відвідування шкільної програми.

Для початку вирішено, що проект триватиме п’ять років. А обійдеться його реалізація у $ 25 млн. Далі найбільш перспективним планують надавати університетські гранти і забезпечувати їх роботою за фахом.

Як відзначають в британському уряді, загроза злому інтернет-систем із злочинним умислом або в інтересах іноземних держав стоїть у одному ряду з тероризмом, шпигунством і зброєю масового ураження. Комітет Палати громад парламенту Сполученого Королівства днями заявив, що низький рівень підготовки фахівців у галузі кібербезпеки може стати причиною серйозних проблем. Станом на сьогодні у Великій Британії кібербезпекою професійно займаються близько 58 тисяч працівників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply