Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 30, 2020

В Афганістані загинули десять журналістів

Автор:

|

Квітень 30, 2018

|

Рубрика:

В Афганістані загинули десять журналістів

Такі дані оприлюднила міжнародна організація «Репортери без кордонів» у понеділок, 30 квітня. Того дня внаслідок теракту в Кабулі загинули не менше дев’яти журналістів і поранені ще шість. Більшості загиблих представників ЗМІ ще не виповнилося 30 років.

Окрім того, у понділок внаслідок теракту у провінції Хост на сході Афганістану загинув репортер британської медіакомпанії BBC Ахмад Шах. 29-річний журналіст співпрацював з афганською редакцією BBC понад рік і був шанованими членом команди.

А загалом у серії терактів в Кабулі та інших регіонах Афганістану 30 квітня загинули кілька десятків людей. Два вибухи прогриміли з невеликим інтервалом у кабульському районі Шашдарак, де розташовані посольства США, представництво НАТО і штаб-квартира афганської служби держбезпеки. Перший з них влаштував смертник на мотоциклі, який підірвав «пояс шахіда» перед будівлею служби держбезпеки. Незабаром в тому ж районі стався новий вибух. Його влаштував смертник, який видавав себе за журналіста і мав при собі фотоапарат. Він підірвав бомбу у групі журналістів і рятувальників, які прибули до місця першого теракту. Відповідальність за теракти взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply