Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Утримуваного у Росії Павла Гриба забрали із СІЗО

Автор:

|

Вересень 15, 2017

|

Рубрика:

Утримуваного у Росії Павла Гриба забрали із СІЗО

Про це повідомила 15 вересня українська служба ВВС з посиланням на сестру юнака Ольгу. Нагадаємо, що 19-річний українець Павло Гриб зник на території Білорусі 24 серпня. Лише через 14 днів Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії поінформувала українських дипломатів, що він затриманий за звинуваченням у тероризмі й перебуває у слідчому ізоляторі (СІЗО) міста Краснодара. До білоруського Гомеля Павло поїхав, щоб побачитися з дівчиною-росіянкою. Через Інтернет між ними виникло щось на кшталт романтичних стосунків і вони домовилися про перше побачення. Саме після нього хлопець перестав виходити на зв’язок.

За словами Ольги Гриб, її брата забрали з СІЗО і повезли, ймовірно, на обстеження. Вона також повідомила, що до нього не пускають українських лікарів, і висловила припущення, що ФСБ має намір через своїх медиків спростувати наявність у Павла «синдрому портальної гіпертензії». При такому діагнозі, якщо не приймати щодня ліки, може статися непоправне.

Речниця українського Міністерства закордонних справ Мар’яна Беца підтвердила, що Павла Гриба перевезли з СІЗО до одного з медзакладів. Консулу України дали дозвіл зустрітися з насильно утримуваним українцем аж на 18 вересня. Це буде перша нагода розпитати його про обставини затримання, а також дізнатися про фізичний і психологічний стан юнака.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply