Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Утік до Естонії у шортах і футболці

Автор:

|

Червень 27, 2017

|

Рубрика:

Утік до Естонії у шортах і футболці

Про рішення громадянина Росії просити політичного притулку у сусідній країні 27 червня розповів сайт «Радіо Свобода». Йдеться про Михайла Петрова – відомого у місті Пскові тренера із спортивних єдиноборств і громадського активіста. 12 червня на мітингу проти корупції він виступив з промовою, у якій відверто розповів про колишню свою співпрацю з чиновниками.

А 22 червня, саме у річницю нападу гітлерівської Німеччини на СРСР, Михайло Петров разом зі своїми вихованцями провів антимілітаристську акцію, розмалювавши огорожу місця дислокації 76-ї десантно-штурмової дивізії закликами до миру щодо України. Через два дні антивоєнні малюнки були зафарбовані. А далі з’явилася загроза, що влада намагається подати цю акцію як екстремістську.

Сайту «Псковська губернія» Михайло Петров повідомив з Естонії: «Останньої доби отримував з різних джерел інформацію, яка зводилася до загального: я перейшов якусь межу. Як наслідок, терміново довелося покинути територію держави, відразу після тренування, ось так – з рюкзаком з кімоно, у шортах і футболці… Тільки що я подав документи у департамент міграції на політичний притулок. Назад не повернуся».

Світлини з сайтів «Радіо Свобода» і «Псковська губернія».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply