|

Серпень 07, 2016

|

ooooo-3

Через різницю у часі, значна частина змагань Олімпіади проводиться тоді, коли в Україні пізній вечір або й ніч. Отож, у неділю, 7 серпня, вітчизняні засоби масової інформації повідомили про події, що сталися напередодні. Попри деякі прикрощі, без яких у спорті не обходиться, українці на старті Ігор таки мають чим похвалитися.

«Вважаю, що ми виступили сьогодні успішно. Потрапили в «свої» фінали. Отримали високі оцінки», –  так прокоментував бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Ігор Радівілов кваліфікаційні змагання у спортивній гімнастиці. За їх підсумками українська чоловіча збірна  у складі Олега Верняєва, Ігоря Радівілова, Максима Семянківа, Андрія Сенічкіна та Владислава Грико посіла 7 місце і кваліфікувалася до командного фіналу. У завершальний етап основних змагань з найкращим результатом вийшов Олег Верняєв, перемігши також у попередніх виступах на брусах, а окрім того потрапив до фіналів у вправах на коні, перекладині та опорному стрибку. Ігор Радівілов пройшов до фіналу в опорному стрибку.

Чудово розпочала олімпійський турнір з настільного тенісу Тетяна Біленко, упевнено вигравши з рахунком 4:0 у чешки Івети Ваценовської. Наступну зустріч українка проведе з Лі Хо Чінь (Гонконг). А у тенісі, який називають «великим», першою з українців стартувала Еліна Світоліна. І здобула перемогу над німкенею Андреа Петкович – 2:6, 6:1, 6:3.

Дзюдоїстка Марина Черняк (світлина вгорі) у ваговій категорії до 48 кг здолала ізраїльтянку Шіру Рішоні та пройшла до наступного раунду змагань. Там її суперницею буде титулована Ева Черновіцкі з Угорщини.

У фінал А змагань з академічного веслування виходить жіноча четвірка парна у складі Олени Буряк, Дарини Верхогляд, Анастасії Коженкової та Євгенії Німченко (світлина внизу). Наші дівчата у кваліфікації посіли перше місце. А чоловіча четвірка парна з академічного веслування у складі Івана Довгодька, Олександра Надтоки, Артема Морозова та Дмитра Міхая у попередньому заїзді стала другою. І цього нашому екіпажу вистачило, щоб пройти далі. Фінали, а отже й боротьба за олімпійські медалі обох наших «академічних» квартетів, відбудуться 10 серпня.