Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Успішна операція поліції у місті Кропивницькому

Автор:

|

Лютий 21, 2017

|

Рубрика:

Успішна операція поліції у місті Кропивницькому

Новина з числа найбільш оперативних. Про неї за свіжими слідами розповів на своїй facebook-сторінці начальник департаменту патрульної поліції Нацполіції України Євген Жуков.

21 лютого у Кропивницьому неподалік приміщення суду лунала стрілянина. Втім, як можна зрозуміти, із суддівськими справами інцидент не мав нічого спільного. Правоохоронці отримали орієнтування про дві чорних іномарки з озброєними людьми й вдалися до операції перехоплення. Відбулася вона блискавично – за 6 хвилин було вже по всьому. Бандитів затримали і вклали носами в асфальт. Але далося усе нелегко. Є постраждалі з кульовими пораненнями. Вони доправлені до лікарні. У повідомленні не вказано, хто це. Не виключено, що не пощастило комусь з перехожих.

«Радий і гордий, що наші хлопці працюють злагоджено і професійно. Нарощування і вдосконалення навичок у постійному процесі, й у правильному руслі. Ми хочемо і будемо жити у мирі!», – написав Євген Жуков. Сам він пішов працювати у поліцію з армійських офіцерів. Служив у елітних аеромобільних військах. Був одним з «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply