Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Уряд ФРН стане більш щедрим для бундесверу

Автор:

|

Травень 14, 2018

|

Рубрика:

Уряд ФРН стане більш щедрим для бундесверу

Федеральний канцлер Анґела Меркель у понеділок, 14 травня, зустрілася з військовим керівництвом країни і заявила, що Німеччина в умовах загострення міжнародної ситуації і зростання числа криз та конфліктів у всьому світі змушена збільшити витрати на оборону. За планом у 2018 році вони складуть 38,5 млрд євро ($46,1 млрд). а у наступному – 41,5 млрд. (майже $50 млрд).

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен виступаючи на цій же зустрічі, вказала, що зараз обсяг витрат на оборону становлять 1,24 відсотка від валового внутрішнього продукту (ВВП) країни. До 2025 року цей показник збільшиться до 1,5 відсотка. У свою чергу Анґела Меркель не виключила, що згодом він може сягнути 2 відсотків.

На саміті НАТО в Уельсі в 2014 році країни Північноатлантичного альянсу вирішили поступово збільшувати асигнування на військові потреби до 2 відсотків ВВП. Президент США Дональд Трамп неодноразово виявляв невдоволення, бо наразі цієї планки досягли лише п’ять з 28 країн НАТО – США, Греція, Великобританія, Естонія і Польща. Німеччина займає за цим показником лише 16-те місце.

Світлина DPA: Анґела Меркель і Урсула фон дер Ляйен.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply