Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Уляну Супрун звинувачено у торгівлі з окупантами

Автор:

|

Червень 20, 2018

|

Рубрика:

Уляну Супрун звинувачено у торгівлі з окупантами

Колишній міністр охорони здоров’я, а нині народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Мусій у середу, 20 червня, заявив з парламентської трибуни: «Звертаюся офіційно до СБУ, РНБО, Генпрокуратури негайно провести розслідування і порушити кримінальні справи проти Міністерства охорони здоров’я і особисто Супрун і проти тих дахувальників з уряду, які розказують, що тут ніхто не торгує на крові».

Олег Мусій запевняє, що Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України вже протягом 3 років закуповує медикаменти та діагностичні системи в Росії, і навіть показав документ, який, за його словами, це підтверджує. Йдеться тут про компанію «Діагностичні системи України», власником і кінцевим бенефіціаром якої, начебто, є компанія «Диагностические системы России» (керівник і засновник – російський громадянин Костянтин Бурков). Нардеп показав кілька зразків медичних товарів, стверджуючи, що це все російські упаковки, на які нанесено наліпки українською мовою.

Це далеко не перша спроба кинути тінь на виконувачку обов’язків міністра Уляну Супрун. Натомість Прем’єр-міністр Володимир Гройсман незмінно стає на її захист. Зокрема, він назвав Уляну Супрун лідером змін у медичній сфері, з якої «дехто хоче зробити ворога всієї України».

Зазначимо, що 1 жовтня 2014 року уряд Арсенія Яценюка відсторонив Олега Мусія від посади міністра охорони здоров’я.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply