Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Уляна Супрун може втратити посаду міністра

Автор:

|

Квітень 03, 2018

|

Рубрика:

Уляна Супрун може втратити посаду міністра

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я у вівторок, 3 квітня, рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я. Перед прийняттям рішення було заслухано саму Уляну Супрун та її заступників.

Голова комітету Ольга Богомолець зазначає, що у проекті постанови як причину такого жорсткого рішення вказано «гостру суспільну напругу, яка виникла у зв’язку із зривом програми державних закупівель ліків у 2016 році, що має ознаки службової недбалості».

Окрім того, у мережі Facebook оприлюднено перелік претензій до роботи керівництва Міністерства охорони здоров’я. Протилежну думку висловила народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Корчинська. Вона голосувала проти цього рішення і вважає, що заслуховування звіту Уляни Супрун у комітеті перетворили на «з’ясування стосунків». Оксана Корчинська вважає, що за недовіру проголосувала «реакційна частина комітету, яка прагне повернутись до старої системи охорони здоров’я».

Світлина УНІАН: Уляна Супрун на вакцинації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply