Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Україну в США вже вважають членом НАТО

Автор:

|

Червень 06, 2016

|

Рубрика:

Україну в США вже вважають членом НАТО

HATO_foto

У понеділок, 6 червня, інформагенції повідомили про черговий переполох у пропагандистській галузі Росії. Цього разу він викликаний відвертим і жорстким інтерв’ю, яке дав представник Держдепартаменту США Джошуа Бейкер російському TVNET. Навіть не все інтерв’ю, а ось такий його фрагмент: «Україна є партнером,.. навіть не партнером, а саме членом НАТО».

Безперечно, досвідчений політик не обмовився. Найімовірніше, він розраховував саме на такий ефект від своїх слів, якого й досяг. А сказане слід сприймати саме в образному розумінні. Що це означає на практиці, Джошуа Бейкер виклав чітко і по пунктах: присутність помітного числа американських військ ближче до східних рубежів НАТО, навчання і тренування з партнерами, постачання військової техніки та обладнання, нарощування потенціалу союзників і партнерів США, надання більшої уваги американською адміністрацією східній частині Європи.

About Author

news

  • Мирон Дудник

    Україна майже в Європі і майже в НАТО, але без посвідчення і, як міністр без портфеля.

  • Виталий Ощипко

    Ні, краще стати просто військово- політичним союзником США. У всякому разі силоміць американізувати нікого тут не будуть, а за незгоду не кидатимуть в тюрми й не етапуватимуть в ГУЛАГи…

Loading...