Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

Українці шукають роботу для Арсенія Яценюка

Автор:

|

Квітень 17, 2016

|

Рубрика:

Українці шукають роботу для Арсенія Яценюка

MICT_n__16-04-17__02_Яценюк

До сторінки електронних петицій на офіційному інтернет-представництві Президента України ставлення у людей різне – від підкреслено серйозного до відверто іронічного. Свого часу, наприклад, пропозиція відправити Юлію Тимошенко послом у Гондурас набрала понад 27 тисяч підписів.

А в останні дні стала помітною стурбованість проблемою працевлаштування відправленого у відставку прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Його пропонують призначити головою Одеської облдержадміністрації, головою національного банку України і навіть залишити прем’єр-міністром. Є і недоброзичливці. Один з них прагне, щоб Національне антикорупційне бюро перевірило діяльність Арсенія Петровича на посаді голови уряду.

Проте найбільше голосів наразі набирає петиція такого змісту: «Прошу підтримати відправлення Арсенія Яценюка в зону АТО у складі Збройних Сил України». Можливо мають рацію ті, хто пропонує визнати невдалим експеримент з електронними петиціями, оскільки він значною мірою став майданчиком для вправляння у не надто витонченому гуморі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply