Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Українці купуть усе більше нових автівок

Автор:

|

Вересень 03, 2018

|

Рубрика:

Українці купуть усе більше нових автівок

Про це пише у понеділок, 3 вересня, інтернет-газета «Економічна правда» з посиланням на сайт Асоціації автовиробників України «Укравтопром». Оприлюднені там дані свідчать, що на українському ринку нових легкових автомобілів зростає споживча активність.

Зокрема, у серпні зареєстровано на 10% нових авто більше, ніж у липні. Вказано і загальне число – 7,3 тисячі. А найпопулярнішою на ринку минулого місяця стала французька марка «Renault». Реалізацію своїх машин в Україні вона збільшила на 39% порівняно з відповідним періодом 2017 року. Загалом цьогоріч у серпні українцями куплено 986 нових легковиків цього виробника. «Toyota», не набагато поступившись, стала другою – 983 авто. Однак у порівнянні з показником річної давності число зареєстрованих автомобілів цієї марки зросло лише на 13 відсотків. Тобто, втричі менше, ніж «Renault». На третьому місці «Nissan» – 498 нових машин.

Відзначено також, що позашляховики і кросовери стають дедалі популярнішими в Україні. Така ж тенденція властива й країнам-членам Євросоюзу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply