Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Український військовий перебіг до бойовиків

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Український військовий перебіг до бойовиків

Про цей ганебний факт у четвер, 3 травня, дізнаємося з facebook-сторінки Операції Об’єднаних сил (ООС). Раніше повідомлялося, що учора по обіді  поблизу Широкиного після ворожого артилерійського обстрілу було виявлено відсутність одного військовослужбовця. Командуванням почало заходи щодо його розшуку. І ось що з’ясувалося.

Дезертир (тепер можна називати речі своїми іменами) самостійно залишив бойову позицію. Скориставшись обстрілом, він зник з поля зору товаришів і перетнув лінію зіткнення. Причина, вочевидь, у значних боргах, які мав перебіжчик. Отож, він утікав від них. Однак за інформацією розвідки, спецслужби російсько-терористичних військ зараз здійснюють психологічну обробку цього військовослужбовця і намагаються примусити його дати публічне інтерв’ю. Зрозуміло, що ворог має на меті дискредитувати Об’єднані сили.

А чергове зведення із зони бойових дій інформує, що напередодні вони тривали переважно на Авдіївському та Маріупольському напрямках. Контрольовані кремлівською владою бандформування 22 рази застосували гармати та міномети. Поранено трьох українських бійців. За даними розвідки, втрати окупантів – четверо поранених.

Вночі 3 травня спостерігалося відносне затишшя.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply