Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Український вектор американської політики

Автор:

|

Лютий 24, 2017

|

Рубрика:

Український вектор американської політики

Як повідомив 24 лютого «Голос Америки», у Конгресі США організація «Разом» представила звіт, що отримав назву «Американська політика щодо України: виклики та можливості». У документі проаналізовано основні проблеми нашої держави на шляху до стабільності та процвітання.

В основному автори дослідили нагальні українські проблеми та гуманітарну кризу, спричинену російським вторгненням, а також напрацювали конкретні рекомендації, як зробити український вектор американської політики ефективнішим. Для цього, на їхню думку, варто зосередитися на трьох базових принципах. Перш за все слід визнати, що безпека та стабільність Східної Європи є стратегічним інтересом США. Далі йде відданість захисту суверенітету України, її територіальної цілісності та права на самовизначення. І третім названо підвищення здатності України долати внутрішні виклики.

Зазначимо, напередодні стало відомо, що два американських законодавці сенатор Річард Дурбін та конгресмен Майк Квіглі підтримали ідею надання Україні летального озброєння. Політики пропонують «поглянути на реальність» та вже «бути чесними» – Володимир Путін не послаблює тиску на Київ, тому потрібно надати Україні відповідну зброю. Вони пообіцяли, що звернуться до Конгресу із цим закликом.

Світлини: AP, ZN.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply