Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Український шоумен підвищив голос на СБУ

Автор:

|

Листопад 24, 2017

|

Рубрика:

Український шоумен підвищив голос на СБУ

Інтернет-видання України розповідають 24 листопада про відео звернення, яке оприлюднив на Youtube каналі студії «Квартал 95» її художній керівник Володимир Зеленський. Він не приховував обурення з приводу ідеї заборонити серіал «Свати» і з цього приводу різко висловився на адресу Служби безпеки України (СБУ).

Коротко викладемо його аргументацію. Пан Зеленський наголосив, що це «український серіал», придуманий ним і його колегами і знятий за українські гроші. І те, що актору Федору Добронравову, який грає у ньому одну з головний ролей, СБУ заборонила в’їзд в Україну, не може бути підставою для зняття кінострічки з екранів. Бо у політичній позиції цієї особи не винна тисяча людей, які працювали над проектом 15 років.

Володимир Зеленський зробив прозорий натяк на чинну українську владу: «Якщо комусь не подобається слово «свати» просто, а ближче слово «куми», то ви спочатку поборіть своє кумівство». І нарешті найбільш емоційний вислів: «Якого дідька ви щось там пропонуєте. Ви хто такі?! Якщо ви Служба безпеки України то дбайте про безпеку українців…, а від «Сватів» наразі жодна людина ще не повісилася».

Для довідки – своє звернення Володимир Зеленський виголошував переважно російською мовою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...