Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Український рядок у бюджеті США

Автор:

|

Травень 05, 2017

|

Рубрика:

Український рядок у бюджеті США

Провідні інформаційні агенції Європи повідомили 5 травня, що напередодні американський Сенат схвалив компромісний бюджет США на поточний фінансовий рік, що закінчується 30 вересня. Його обсяг становить $ 1,2 трильйона. Таким чином законопроект вже підтримали обидві палати Конгресу. Залишилося дочекатися підпису Президента Дональда Трампа. Найімовірніше він з’явиться на документі вже сьогодні.

Загалом Президенту вдалося домогтися задоволення частини своїх вимог, зокрема, різкого збільшення витрат на оборону і охорону кордонів. Однак довелося піти й на поступки демократам. Зокрема, не буде грошей на стіну, якою Дональд Трамп обіцяв відгородитися від Мексики.

У новому бюджеті виділено чималі кошти на підтримку України – $ 560 мільйонів доларів. З них 150 мільйонів підуть по лінії Пентагону. Йдеться, зокрема, про підготовку українських військових, надання летальної зброї оборонного характеру, логістику, інформування через американські спецслужби української армії та органів безпеки. Ще 410 мільйонів будуть виділені на Допомогу Києву через Державний департамент.

Зазначимо, що цим законом заборонено поставляти в Україну переносні зенітні ракетні комплекси, а також надавати будь-яку фінансову або військову допомогу батальйону «Азов», оскільки американські політики вважають його «неонацистським».

Дотичним до проблем України можна вважати й ще один рядок нового бюджету США. У ньому йдеться про виділення не менше $ 100 мільйонів на протидію російському впливу і агресії.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply