Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Український «Фантом» на виставці у Туреччині

Автор:

|

Травень 10, 2017

|

Рубрика:

Український «Фантом» на виставці у Туреччині

Прес-служба  державного концерну «Укроборонпром» повідомляє про те, наскільки гідно представлена Україна на міжнародній виставці IDEF-2017 у Туреччині. Стенд «Укроборонпрому» привертав підвищену увагу глядачів, перш за все, тактичним багатоцільовим транспортним безпілотником «Фантом» останньої модифікації.

Український транспортний засіб військового призначення вразив турецьких колег своєю мобільністю й адаптивністю до різних видів озброєння та обладнання. «Фантом» може виконувати складні завдання вдень та вночі: розвідка, вогнева підтримка, вивезення поранених, доставка боєприпасів, спостереження, джерело живлення та ін.

Після завершення усіх робіт та проведення державних випробувань транспортний засіб будуть готові запустити у серійне виробництво.

На IDEF-2017 українські розробники продемонстрували також комплекс активного захисту «Шершень» («Заслін»), що встановлюється на легку та важку бронетехніку, систему тандемного динамічного захисту останнього покоління «Дуплет», а також станцію оптико-електронного придушення «Адрос» КТ-01 АВЕ, що призначена для забезпечення високоефективного захисту вертольотів від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення.

IDEF – одна з найбільших виставок оборонної промисловості у світі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply