|

Вересень 11, 2016

|

02_0911-1

У третій змагальний день Паралімпіади-2016 наші спортсмени здобули 11 медалей – 5 золотих, 4 срібні та 2 бронзових. Таким чином у скарбниці збірної України назбиралося 37 нагород і вона впевнено утримує місце у першій трійці загальнокомандного заліку. Одноосібним лідером тут з великою перевагою залишається Китай – 69 нагород. Представники Великої Британії здобули 35, але оскільки мають більше золотих, ніж українці, то перебувають на другому місці.

А ще це був український день у паралімпійському басейні, у воді якого синьо-жовті «виловили» аж сім медалей. При цьому тричі на п’єдестал пошани при нагородженні виходили по двоє представників збірної України. Найбільшого успіху досягли наші русалоньки: на дистанції 50 метрів вільний стилем чемпіонкою стала Єлизавета Мерешко, віце-чемпіонкою – Вікторія Савцова. 100 м на спині найшвидше здолав Максим Крипак, а третім фінішував Денис Дубров. У комплексному плаванні на 200 метрів друге і третє місця відповідно посіли Ярослав Денисенко і Данило Чуфаров. І лише Дмитро Виноградець був єдиним українцем поміж призерів 50-метрівки на спині, зате – «золотим»!

Чемпіонами також стали Лідія Соловйова (пауерліфтинг) та Єгор Дементьєв (велосипедний спорт, гонка переслідування на треку).  Срібними призерами – Анастасія Мисник (штовхання ядра) та Олександр Назаренко (дзюдо).

На світлині: Єлизавета Мелешко (праворуч) та Вікторія Савцова.