Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

Українського футболіста записали у нацисти

Автор:

|

Лютий 01, 2017

|

Рубрика:

Українського футболіста записали у нацисти

Гравець нашої національної збірної Роман Зозуля торік влітку покинув «Дніпро» і переїхав до Іспанії в надії зіграти за «Бетіс» (Севілья). Але звідти його на правах оренди відрядили у мадридський «Райо Вальєкано». А вже виступам українця за цю команду перешкодили несподівані і взагалі незбагненні обставини. Яке стало відомо 1 лютого, група фанів цього клубу звернулася з листом протесту до його президента. Вони виступають проти трансферу Романа з абсурдних як на здоровий глузд міркувань: «Через нацистські погляди футболіста йому не можна дозволяти надягати червоно-білу форму».

Як з’ясувалося, спричинила це непорозуміння некомпетентність одного з місцевих журналістів. Роман Зозуля приїхав до Севільї в футболці з тризубом і текстами Тараса Шевченка. А журналіст написав, що то була майка неонацистської воєнізованої групи, символіка якої схожа на герб України. Клуб «Бетіс» змушений був втрутитися, статтю негайно прибрали, автор вибачився за помилку. Але спростування, як бачимо, до ультрас «Райо Вальєкано» не дійшло.

«Я не пов’язаний з воєнізованими або неонацистськими організаціями. Я лише допомагаю української армії, яка захищає мою країну, а також дітям, які постраждали від війни», – сказав Роман Зозуля. А спортивний директор «Бетіса» Мігель Торречілья заявив, що «для користі гравця, який є нашим активом, йому краще повернутися в Севілью».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply