Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Українсько-турецький літак за стандартами НАТО

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Українсько-турецький літак за стандартами НАТО

Про початок такого проекту у четвер, 3 травня, повідомила прес-служба Державного підприємства «Антонов». Отож, Україна спільно з Туреччиною створить військово-транспортний літак Ан-188, який відповідатиме стандартам НАТО як у частині обладнання, так і у тактиці застосування.

Це рішення було прийняте під час міжнародного аерокосмічного салону Eurasia-2018. Ан-188 зможе перевозити вантаж до 50 тонн. Наприклад, вертольоти, військове і будівельне обладнання, гуманітарні вантажі тощо. Крім того, туди може вміститися до 300 солдат. Літак зможе сідати навіть на аеродромах з короткими смугами – 600-800 метрів. Проект також передбачає використання економічних сучасних турбореактивних двигунів, які забезпечують не тільки високу швидкість, але й значну дальність польоту.

На думку генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Павла Буніна, новий літак впевнено виведе українсько-турецький проект до числа світових лідерів. Він також повідомив, що за результатами переговорів з турецькою делегацією прийнято рішення перейти до практичної реалізації проекту вже найближчим часом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply