Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 21, 2020

Українські воїни підбили ворожу бронемашину

Автор:

|

Травень 25, 2016

|

Рубрика:

Українські воїни підбили ворожу бронемашину

MICT_n__16-05-25__01_АТО

Прес-центр штабу АТО оприлюднив зведення станом на ранок 25 травня 2016 року. Перш за все привертає увагу дальше посилення розвідувальної активності ворога. Минулої доби над українськими позиціями помічено вже аж дев’ять безпілотних літальних апаратів.

А загалом ситуація в зоні проведення АТО аж ніяк не стає спокійнішою. Скоріше навпаки. Кількість порушень Мінських домовленостей, у тім числі й із застосуванням зброї, зростає. Наприклад, поблизу Авдіївки впродовж ночі терористи раз-по-раз відкривали вогонь з гранатометів, 82-міліметрових мінометів і навіть із зенітних установок. Що ж стосується застосування стрілецької зброї, то стрілянина тут практично не припиняється.

Далі не спадає напруженість і на Маріупольському напрямку. Контрольовані російською владою бандформування вели вогонь поблизу Широкиного, Гранітного та Гнутового. А ввечері неподалік Новотроїцького, при підтримці бойових машин піхоти, гранатометного обстрілу та снайперів, ворог вдався до штурмових дій з наміром прорватися через позиції збройних сил України. Нашим бійцям не залишалося нічого іншого, як відкрити вогонь на ураження. Вони підбили ворожу бронемашину, після чого позбавлені її підтримки терористи відступили.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply