Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Українські снайпери відточують майстерність

Автор:

|

Липень 30, 2018

|

Рубрика:

Українські снайпери відточують майстерність

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у понеділок, 30 липня, розповідає про змагання снайперських пар, які завершилися на полігоні бойової підготовки Оперативно-тактичного угрупування «Північ». Неназваний штабний офіцер так охарактеризував цей турнір влучності: «Будь-які змагання для снайперів є черговим тренуванням навичок, а також їх удосконаленням. Позитивний вплив має й те, що приїзд колег з інших з’єднань та взаємодія на конкурсі не тільки зміцнюють бойове братерство, але і дозволяють обмінятися досвідом, а це є вагомим чинником, який позначається на загальній підготовці військовослужбовців».

Команди демонстрували своє вміння у чотирнадцяти номінаціях. Зокрема, відпрацювали точність стрільби з положення лежачи, стоячи та сидячи по цілях на відстані від двохсот до вісімсот метрів, а також прицільний вогонь під психологічним навантаженням. На виконання всіх вправ учасникам надавалось п’ять набоїв та дві хвилини часу.

А тим часом війна триває. В оприлюдненому 30 липня зведенні прес-центр ООС повідомляє, що минулої доби російсько-окупаційні війська 30 разів відкривали прицільний вогонь по українських позиціях. Заборонене Мінськими угодами озброєння не застосовувалося. Під час бойових дій один наш військовослужбовець отримав поранення.

За даними розвідки, у ворога двоє поранених.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply