Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Українські розвідники знають таємниці окупантів

Автор:

|

Липень 22, 2016

|

Рубрика:

Українські розвідники знають таємниці окупантів

Skib

В Українському кризовому медіа-центрі 22 липня відбувся брифінг, на якому виступив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький. Він повідомив, що встановлено персональні дані офіцерів, прапорщиків та сержантів 18 окремої мотострілецької бригади 58 армії Південного військового округу збройних сил Російської Федерації, які на ротаційній основі у складі тактичних груп беруть безпосередню участь у бойових діях на Донбасі.

Того ж дня на сайті розвідувального відомства (gur.gov.ua) розміщено документ з назвою «Особливості розвитку обстановки на тимчасово окупованих територіях України (15 – 21 липня 2016 року)». У тексті розвідка констатує активізацію вогневого впливу противника, спроби витіснити сили АТО з конкретних опорних пунктів, посилення та ротацію передових підрозділів супротивника, поповнення боєкомплекту та вдосконалення інженерного обладнання переднього краю та ін. Названо усі випадки порушення Мінських угод з вказуванням видів зброї. Відомо також, що командування російських окупаційних військ продовжує вносити корективи у тактику. Зокрема, це створення мобільних підрозділів, які використовують встановлені на вантажні автомобілі «Урал» міномети для здійснення провокаційних обстрілів.

Оприлюднено також персональні дані (з паспортними включно) російських офіцерів, прапорщиків та сержантів, які на ротаційній основі у складі тактичних груп 18 окремої мотострілецької бригади беруть участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України. Сподіваємося, що цей перелік прочитають у Росії матері, чиї діти за наказом кремлівського режиму несуть горе в сусідню державу.

На світлині – Вадим Скібіцький.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...