Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Українські прикордонники у зоні ризику

Автор:

|

Вересень 07, 2018

|

Рубрика:

Українські прикордонники у зоні ризику

Речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Олег Слободян у п’ятницю, 7 вересня, повідомив, що 40 прикордонників, які служать у Херсонській області неподалік адміністративної межі з анексованим Кримом, поскаржилися на погіршення самопочуття. Усі вони звернулися до лікарів з такими симптомами – біль голови, запаморочення, нудота.

П’ятеро з них потребують додаткового обстеження. Відтак, їх скерують до лікарень Одеси. Крім того, до прикордонників додатково відрядили медичний підрозділ з Одеси, який обстежує особовий склад на Херсонщині.

Чи пов’язані ці проблеми з хімічними викидами на заводі «Кримський титан»? Наразі стовідсоткового підтвердження щодо причини і наслідків ще немає. Однак є незаперечний факт – на півночі окупованого Криму у місті Армянську, де розташоване це підприємство, стався викид шкідливої речовини в атмосферу. Експерти твердять про випари вмісту кислотонакопичувача. Місцеві мешканці розповідають, що металеві предмети покриваються іржею, з дерев опадає листя, на різних поверхнях з’являється дивний наліт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply