Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Українські партії у російських соцмережах

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Українські партії у російських соцмережах

Комітет виборців України 23 лютого повідомив, що три із шести парламентських партій України активно використовують для свого просування російські соціальні мережі – «Вконтакте» та «Одноклассники».

Шляхом моніторингу ця організація виявила у соцмережі «Вконтакте» присутність Радикальної партії Олега Ляшка, «Батьківщини» та «Опозиційного блоку». Окрім того, останній має офіційний аккаунт в «Одноклассниках». Поміж позапарламентських партій офіційну сторінку у «Вконтакте» має і Всеукраїнське об’єднання «Свобода». А ця партія настільки чітко позиціонує себе як націоналістична, що просто не мала б за визначенням з’являтися у соцмережах країни-окупанта.

За даними Комітету, на своїх сторінках у соціальних мережах партії ведуть активну інформаційну політику. Щодня публікується до 5-10 різноманітних повідомлень разом із фотографіями та відеоматеріалами.

Зазначимо, минулого року Служба безпеки України пропонувала українцям добровільно відмовитися від використання російських соціальних мереж. А цього року радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк навіть висловив ідею заблокувати в Україні «Вконтакте» та «Одноклассники».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply